Prázdniny s námi jsou tím nejlepším pro vaše děti

jipro-06-250x250.jpg

Už víte, jak stráví vaše děti prázdniny? Zkuste se zamyslet nad tím poslat své dítě na letní tábor. Bude mít příležitost seznámit se s novými kamarády. Zúčastnit se řady soutěží, zasportovat si, pobavit se. Nudit se s námi určitě nebude. Pokud se rozhodnete vaše dítě přihlásit, pak stačí vyplnit naši přihlášku. Věříme, že i vašemu dítěti se s námi bude líbit.

Na děti čeká každý den bohatý program

Náš letní tábor to je šňůra 10 dnů plných her, zábavy a sportu. Na výletech poznají nová místa, která dosud nenavštívili. Máme připraven bohatý program po dobu celého pobytu, a to jak pro menší, tak pro větší děti. Náš tým zkušených vedoucích je už připraven a velmi se na děti těší. Věříme, že děti se už těší na své vedoucí a především na krásné prázdniny na Vysočině.

Prázdniny s námi jsou tím nejlepším pro vaše děti
Tagged :