Jeho vystoupení

Flyboarding

Všichni žáci, šesté až deváté třídy místní školy, hoří zvědavostí. V kulturním centru má vystoupit  kouzelník . Dvouhodinový program, do kterého se mohou zapojit i odvážné děti. Na to se těší především kluci. Hrozně rádi by se předvedli před celým sálem. A samozřejmě sklidili mohutný potlesk.

Nezklamalo

Program začne přesně v deset hodin. Děti jsou natěšené a po prvních kouzlech se ozve salva smíchu. A teď přichází první host – trapnomág. Předvede modelování zvířátek z balónku. A ne jenom tak, jak jste zvyklí. Tvoří je za zády. Celý sál mu odpočítává dobu modelace. Pět, čtyři, tři, dva, jedna. A když divákům ukáže svůj výrobek s výkřikem žížala, vypukne řehot, který nebere konce. Ještě doma, když to předvádějí rodičům, se tomu zasmějí.

336x280-1499170586.png
Jeho vystoupení